Fifa Sporting League
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Предизвикайте ни !!!

Go down 
+5
gugul1n
[F&B`Team]Levski_Stoy
Karmelo
ti6oveca11
Ba71stuta
9 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Ba71stuta
Administrator
Administrator
Ba71stuta


Брой мнения : 405
Age : 33
Registration date : 27.11.2006

Предизвикайте ни !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! Icon_minitimeЧет Мар 29 2007, 23:09

Тук може да предизвикате нашия клан (BSL`Team) !!!
Върнете се в началото Go down
https://bulgaria.niceboard.com
ti6oveca11
Semi-Pro
Semi-Pro
ti6oveca11


Брой мнения : 56
Registration date : 26.02.2007

Предизвикайте ни !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! Icon_minitimeСъб Мар 31 2007, 13:48

ei bsl'team koga 6te po4ne purviqt ma4 na klana ikoi sre6ty koga trqbva da igrae!?
Върнете се в началото Go down
Karmelo
Moderator winner Golden cup
Moderator winner Golden cup
Karmelo


Брой мнения : 136
Age : 34
Localisation : GB
Registration date : 24.02.2007

Предизвикайте ни !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! Icon_minitimeСъб Мар 31 2007, 15:34

В числено намален състав сме!!!Трябва ни още един човек ако искате да пунсем турнира, за който говореше Стоян.И който победи в този турнир влиза в клана....Ако гугулин желае ще може да влезе без да играе турнир... Very Happy
Върнете се в началото Go down
[F&B`Team]Levski_Stoy
Administrator winner Gladiator and triple winner Golden Cup
Administrator winner Gladiator and triple winner Golden Cup



Брой мнения : 31
Registration date : 07.03.2007

Предизвикайте ни !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! Icon_minitimeСъб Мар 31 2007, 17:02

Аз ви предизвиквам.Ако ме бият поне 2ма от вас печелите !!!
Върнете се в началото Go down
gugul1n
Professional winner double Champions laegue Master cup double World cup and Super cup
Professional winner double Champions laegue Master cup double World cup and Super cup
gugul1n


Брой мнения : 139
Registration date : 17.01.2007

Предизвикайте ни !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! Icon_minitimeСъб Мар 31 2007, 17:04

еми щом нямате 5ти , мисля (ако искате) аз да ви бъда , да ви помогна с каквото мога study Ще ви бъда 5ти докато не си намерите някой др Arrow
Върнете се в началото Go down
[BSL`Team]levskarq_
Moderator
Moderator
[BSL`Team]levskarq_


Брой мнения : 174
Registration date : 20.01.2007

Предизвикайте ни !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! Icon_minitimeСъб Мар 31 2007, 17:33

gugul1n написа:
еми щом нямате 5ти , мисля (ако искате) аз да ви бъда , да ви помогна с каквото мога study Ще ви бъда 5ти докато не си намерите някой др Arrow
oho ako iska6.. nema da si tarsim drug... ti si nai cenniq cheers
Върнете се в началото Go down
dqdkata
Semi-Pro
Semi-Pro
dqdkata


Брой мнения : 28
Age : 32
Registration date : 04.03.2007

Предизвикайте ни !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! Icon_minitimeСъб Мар 31 2007, 17:43

Айде запишете гугулин и да започваме клан vs. клан Аз не съм добър но съм оптимист и вярвам в успеха
Върнете се в началото Go down
Karmelo
Moderator winner Golden cup
Moderator winner Golden cup
Karmelo


Брой мнения : 136
Age : 34
Localisation : GB
Registration date : 24.02.2007

Предизвикайте ни !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! Icon_minitimeСъб Мар 31 2007, 17:59

Hiksstrae написа:
Аз ви предизвиквам.Ако ме бият поне 2ма от вас печелите !!!
Ако те бият двама човека от нашия клан влизаш в клана така ли да разбирам......Е той гугулин се нави да влезе в клана.....
Върнете се в началото Go down
[F&B`Team]Levski_Stoy
Administrator winner Gladiator and triple winner Golden Cup
Administrator winner Gladiator and triple winner Golden Cup



Брой мнения : 31
Registration date : 07.03.2007

Предизвикайте ни !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! Icon_minitimeНед Апр 01 2007, 12:55

Karmelo написа:
Hiksstrae написа:
Аз ви предизвиквам.Ако ме бият поне 2ма от вас печелите !!!
Ако те бият двама човека от нашия клан влизаш в клана така ли да разбирам......Е той гугулин се нави да влезе в клана.....

ененне глупости Laughing имам си добър клан не мерси Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Karmelo
Moderator winner Golden cup
Moderator winner Golden cup
Karmelo


Брой мнения : 136
Age : 34
Localisation : GB
Registration date : 24.02.2007

Предизвикайте ни !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! Icon_minitimeНед Апр 01 2007, 13:43

Ми Батистута май станахме двама аз и Гугулин Smile Ако искаш да играем ама ние какво печелим...Защото ти каза ако играем срещу теб печелим... Very Happy
Върнете се в началото Go down
[F&B`Team]Levski_Stoy
Administrator winner Gladiator and triple winner Golden Cup
Administrator winner Gladiator and triple winner Golden Cup



Брой мнения : 31
Registration date : 07.03.2007

Предизвикайте ни !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! Icon_minitimeНед Апр 01 2007, 15:47

Karmelo написа:
Ми Батистута май станахме двама аз и Гугулин Smile Ако искаш да играем ама ние какво печелим...Защото ти каза ако играем срещу теб печелим... Very Happy

Ако ме биете ще спечелите 1 браво Laughing ти кво искаш мерседес ли ? Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
[BSL`Team]levskarq_
Moderator
Moderator
[BSL`Team]levskarq_


Брой мнения : 174
Registration date : 20.01.2007

Предизвикайте ни !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! Icon_minitimeНед Апр 01 2007, 15:50

Karmelo написа:
Ми Батистута май станахме двама аз и Гугулин Smile Ако искаш да играем ама ние какво печелим...Защото ти каза ако играем срещу теб печелим... Very Happy
pff Very Happy
bih kazal GUGUL1N sas sigurnost.. AMA za kvo se prai6 i ti na dobar.. ako ti go bie6 zna4i i az imam 6ans
Върнете се в началото Go down
Karmelo
Moderator winner Golden cup
Moderator winner Golden cup
Karmelo


Брой мнения : 136
Age : 34
Localisation : GB
Registration date : 24.02.2007

Предизвикайте ни !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! Icon_minitimeНед Апр 01 2007, 16:22

[BSL`Team]levskarq_ написа:
Karmelo написа:
Ми Батистута май станахме двама аз и Гугулин Smile Ако искаш да играем ама ние какво печелим...Защото ти каза ако играем срещу теб печелим... Very Happy
pff Very Happy
bih kazal GUGUL1N sas sigurnost.. AMA za kvo se prai6 i ti na dobar.. ako ti go bie6 zna4i i az imam 6ans
Ти някога въобще бил ли си Батистута а?Аз лично да......А гледам мачовете между вас не са завършвали много благополучно за теб......И да смятам че съм по добър от теб!!!Когато играя с теб все е лудия лаг..Оправи си нета после ми говори дали можеш да ме биеш....Освен това съм бил и гугулин,а ти можеш ли да се похвалиш с такова не6то.... Rolling Eyes МММне неможеш....
Върнете се в началото Go down
Karmelo
Moderator winner Golden cup
Moderator winner Golden cup
Karmelo


Брой мнения : 136
Age : 34
Localisation : GB
Registration date : 24.02.2007

Предизвикайте ни !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! Icon_minitimeНед Апр 01 2007, 16:25

Hiksstrae написа:
Karmelo написа:
Ми Батистута май станахме двама аз и Гугулин Smile Ако искаш да играем ама ние какво печелим...Защото ти каза ако играем срещу теб печелим... Very Happy

Ако ме биете ще спечелите 1 браво Laughing ти кво искаш мерседес ли ? Laughing Laughing
Искам Lamborghini Very Happy
Върнете се в началото Go down
[BSL`Team]levskarq_
Moderator
Moderator
[BSL`Team]levskarq_


Брой мнения : 174
Registration date : 20.01.2007

Предизвикайте ни !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! Icon_minitimeНед Апр 01 2007, 16:44

Karmelo написа:
[BSL`Team]levskarq_ написа:
Karmelo написа:
Ми Батистута май станахме двама аз и Гугулин Smile Ако искаш да играем ама ние какво печелим...Защото ти каза ако играем срещу теб печелим... Very Happy
pff Very Happy
bih kazal GUGUL1N sas sigurnost.. AMA za kvo se prai6 i ti na dobar.. ako ti go bie6 zna4i i az imam 6ans
Ти някога въобще бил ли си Батистута а?Аз лично да......А гледам мачовете между вас не са завършвали много благополучно за теб......И да смятам че съм по добър от теб!!!Когато играя с теб все е лудия лаг..Оправи си нета после ми говори дали можеш да ме биеш....Освен това съм бил и гугулин,а ти можеш ли да се похвалиш с такова не6то.... Rolling Eyes МММне неможеш....
xaxa priqtel neta mi e super...
i dvapati sme igrali vednaj X v erdovnoto(i v prodaljenieto me bi) i vednaj edin prqitelski ma4 te bih !!!
Върнете се в началото Go down
Karmelo
Moderator winner Golden cup
Moderator winner Golden cup
Karmelo


Брой мнения : 136
Age : 34
Localisation : GB
Registration date : 24.02.2007

Предизвикайте ни !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! Icon_minitimeНед Апр 01 2007, 16:57

Нета не ти е наред когато играхме беше боза мача ни.Направо лагваше умопомрачително.....Ще се срещнем в някой турнир.......И за кво се месиш там където не ти е работа???Мислиш ли,че щях да си отварям устата ако не съм сигурен в успеха над Батистута......Бил съм го преди мисля,че мога да го бия и сега......Ако не успея да го победя няма значение ще знам,че съм паднал от истински играч.....А ти като не си побеждавал нито гугулин нито батистута.....Просто нямам коментар за теб ти си единствения,който не уважавам от нашия клан.
Върнете се в началото Go down
[BSL`Team]levskarq_
Moderator
Moderator
[BSL`Team]levskarq_


Брой мнения : 174
Registration date : 20.01.2007

Предизвикайте ни !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! Icon_minitimeНед Апр 01 2007, 19:57

Karmelo написа:
Нета не ти е наред когато играхме беше боза мача ни.Направо лагваше умопомрачително.....Ще се срещнем в някой турнир.......И за кво се месиш там където не ти е работа???Мислиш ли,че щях да си отварям устата ако не съм сигурен в успеха над Батистута......Бил съм го преди мисля,че мога да го бия и сега......Ако не успея да го победя няма значение ще знам,че съм паднал от истински играч.....А ти като не си побеждавал нито гугулин нито батистута.....Просто нямам коментар за теб ти си единствения,който не уважавам от нашия клан.
emi otvarqm q za6toto ti taka prenebregva6 drugite ... kvo se misli6 za dobar... VIKA AZ I GUGULIN sme6en si bace
ne se barai za dobar
Върнете се в началото Go down
LudakA`
Semi-Pro
Semi-Pro
LudakA`


Брой мнения : 67
Registration date : 22.01.2007

Предизвикайте ни !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! Icon_minitimeНед Апр 01 2007, 19:58

[quote="Karmelo"]Нета не ти е наред когато играхме беше боза мача ни.Направо лагваше умопомрачително.
ei priqtel nema obijdash atlantis net tva e svetovno izvesten internet dostavchik Razz Razz Razz
Върнете се в началото Go down
[BSL`Team]levskarq_
Moderator
Moderator
[BSL`Team]levskarq_


Брой мнения : 174
Registration date : 20.01.2007

Предизвикайте ни !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! Icon_minitimeНед Апр 01 2007, 19:59

Karmelo написа:
Нета не ти е наред когато играхме беше боза мача ни.Направо лагваше умопомрачително.....Ще се срещнем в някой турнир.......И за кво се месиш там където не ти е работа???Мислиш ли,че щях да си отварям устата ако не съм сигурен в успеха над Батистута......Бил съм го преди мисля,че мога да го бия и сега......Ако не успея да го победя няма значение ще знам,че съм паднал от истински играч.....А ти като не си побеждавал нито гугулин нито батистута.....Просто нямам коментар за теб ти си единствения,който не уважавам от нашия клан.
xaxa emi ne me uvajavai.. kvokato ne sam gi bil... az ne sam i igral mnoo s teh... A GUGUL1N MOE TE BIE KOGATO SI ISKA BE PRIQTEL!!!
Върнете се в началото Go down
Karmelo
Moderator winner Golden cup
Moderator winner Golden cup
Karmelo


Брой мнения : 136
Age : 34
Localisation : GB
Registration date : 24.02.2007

Предизвикайте ни !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! Icon_minitimeНед Апр 01 2007, 20:24

Първо не съм ти приятел,второ затваряй си плиувалника,трето слаб си на фифа и четвърто спирам да пиша на тази тема.......Гугулин наистина може да ме бие когато си поиска,но последните мачове за купи(не говоря за приятелски мачове)аз надделях.......
Върнете се в началото Go down
[BSL`Team]levskarq_
Moderator
Moderator
[BSL`Team]levskarq_


Брой мнения : 174
Registration date : 20.01.2007

Предизвикайте ни !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! Icon_minitimeНед Апр 01 2007, 23:18

Karmelo написа:
Първо не съм ти приятел,второ затваряй си плиувалника,трето слаб си на фифа и четвърто спирам да пиша на тази тема.......Гугулин наистина може да ме бие когато си поиска,но последните мачове за купи(не говоря за приятелски мачове)аз надделях.......
SLAB.. SAM ... AMA ZA TVA TE BIQ... neznam kak stava nema zna4enie .. e vednaj i edin X izmakna ot men Very Happy
Върнете се в началото Go down
Karmelo
Moderator winner Golden cup
Moderator winner Golden cup
Karmelo


Брой мнения : 136
Age : 34
Localisation : GB
Registration date : 24.02.2007

Предизвикайте ни !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! Icon_minitimeПон Апр 02 2007, 08:10

Играли сме с тебе два мача бре кво ме биеш......Единия те бих за световното(след продължения)А приятелския мач едвам измъкна 1:0......С толко ме би с 1:0.....Уау велик си....Ми като си тук ми пиши на скайп да изиграем още една приятелска среща....Това че си ме бил едвам едвам на контрола нищо не значи...След като аз съм 3-ти на световното при това благодарение на този мач в който те бих. Laughing Wink
Върнете се в началото Go down
[F&B`Team]Levski_Stoy
Administrator winner Gladiator and triple winner Golden Cup
Administrator winner Gladiator and triple winner Golden Cup



Брой мнения : 31
Registration date : 07.03.2007

Предизвикайте ни !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! Icon_minitimeПон Апр 02 2007, 14:59

Levskarq нета ти е ужасен !
И нема каде да мериш сили с мен ili Karmelo !
Върнете се в началото Go down
[BSL`Team]levskarq_
Moderator
Moderator
[BSL`Team]levskarq_


Брой мнения : 174
Registration date : 20.01.2007

Предизвикайте ни !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! Icon_minitimeПон Апр 02 2007, 19:18

Karmelo написа:
Играли сме с тебе два мача бре кво ме биеш......Единия те бих за световното(след продължения)А приятелския мач едвам измъкна 1:0......С толко ме би с 1:0.....Уау велик си....Ми като си тук ми пиши на скайп да изиграем още една приятелска среща....Това че си ме бил едвам едвам на контрола нищо не значи...След като аз съм 3-ти на световното при това благодарение на този мач в който те бих. Laughing Wink
xaxa ti mai se izmakna s 1:0 Very Happy
Върнете се в началото Go down
[BSL`Team]levskarq_
Moderator
Moderator
[BSL`Team]levskarq_


Брой мнения : 174
Registration date : 20.01.2007

Предизвикайте ни !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! Icon_minitimeПон Апр 02 2007, 19:19

[BSL`Team]levskarq_ написа:
Karmelo написа:
Играли сме с тебе два мача бре кво ме биеш......Единия те бих за световното(след продължения)А приятелския мач едвам измъкна 1:0......С толко ме би с 1:0.....Уау велик си....Ми като си тук ми пиши на скайп да изиграем още една приятелска среща....Това че си ме бил едвам едвам на контрола нищо не значи...След като аз съм 3-ти на световното при това благодарение на този мач в който те бих. Laughing Wink
xaxa ti mai se izmakna s 1:0 Very Happy
a i priqtel nekolko pati sam bil 3-ti i 4etvarti nzz... :d
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предизвикайте ни !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Предизвикайте ни !!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Fifa Sporting League :: Кланове във Форума :: BSL`Team-
Идете на: