Fifa Sporting League
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Предизвикайте ни !!!

Go down 
+5
gugul1n
[F&B`Team]Levski_Stoy
Karmelo
ti6oveca11
Ba71stuta
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
[F&B`Team]Levski_Stoy
Administrator winner Gladiator and triple winner Golden Cup
Administrator winner Gladiator and triple winner Golden Cup



Брой мнения : 31
Registration date : 07.03.2007

Предизвикайте ни !!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 02 2007, 19:24

[BSL`Team]levskarq_ написа:
[BSL`Team]levskarq_ написа:
Karmelo написа:
Играли сме с тебе два мача бре кво ме биеш......Единия те бих за световното(след продължения)А приятелския мач едвам измъкна 1:0......С толко ме би с 1:0.....Уау велик си....Ми като си тук ми пиши на скайп да изиграем още една приятелска среща....Това че си ме бил едвам едвам на контрола нищо не значи...След като аз съм 3-ти на световното при това благодарение на този мач в който те бих. Laughing Wink
xaxa ti mai se izmakna s 1:0 Very Happy
a i priqtel nekolko pati sam bil 3-ti i 4etvarti nzz... :d

какво ? ахахахахахха ти нещо си спал на криво
Върнете се в началото Go down
[F&B`Team]Levski_Stoy
Administrator winner Gladiator and triple winner Golden Cup
Administrator winner Gladiator and triple winner Golden Cup



Брой мнения : 31
Registration date : 07.03.2007

Предизвикайте ни !!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 02 2007, 19:25

Може да си ме бил 1-2 пъти с 1-2 гола разлика , но аз като те бия те бяи винаги с по 4-5 гола разлика! Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
[F&B`Team]Levski_Stoy
Administrator winner Gladiator and triple winner Golden Cup
Administrator winner Gladiator and triple winner Golden Cup



Брой мнения : 31
Registration date : 07.03.2007

Предизвикайте ни !!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 02 2007, 19:27

Ае спечели поне 1 турнир де ? Нали си много добър.По едно време спрях да играя фифа и във форума, и затва имам само 3 купи иначе ако се бех записал за другите турове щех да зема поне 1 ощеи ся като зема GLADIATORA !
Върнете се в началото Go down
[t3rmina7or$]Levski
Semi-Pro
Semi-Pro
[t3rmina7or$]Levski


Брой мнения : 61
Age : 29
Registration date : 27.11.2006

Предизвикайте ни !!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 02 2007, 20:17

Моля, те [BSL`Team]levskarq_ не се излагай пред хората !Трябва още много трохички да изядеш за да мериш сили с Ba71stuta и Karmelo !Така, че седи мирен !
Върнете се в началото Go down
[F&B`Team]Levski_Stoy
Administrator winner Gladiator and triple winner Golden Cup
Administrator winner Gladiator and triple winner Golden Cup



Брой мнения : 31
Registration date : 07.03.2007

Предизвикайте ни !!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 02 2007, 20:26

[t3rmina7or$]Levski написа:
Моля, те [BSL`Team]levskarq_ не се излагай пред хората !Трябва още много трохички да изядеш за да мериш сили с Ba71stuta и Karmelo !Така, че седи мирен !
Абе не бе нека нека играе !!
Върнете се в началото Go down
[BSL`Team]levskarq_
Moderator
Moderator
[BSL`Team]levskarq_


Брой мнения : 174
Registration date : 20.01.2007

Предизвикайте ни !!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 02 2007, 20:29

Ba71stuta написа:
Ае спечели поне 1 турнир де ? Нали си много добър.По едно време спрях да играя фифа и във форума, и затва имам само 3 купи иначе ако се бех записал за другите турове щех да зема поне 1 ощеи ся като зема GLADIATORA !
xaxa ne vervam da zeme6 pove4e ot 2 kupi ve4e osven ako nekoi ne otstrani gugul1n ili ne se zapi6e.. GUGUL1N TE ma4ka we sme6en... nema da vidi6 kupa ako se sre6tnete
Върнете се в началото Go down
Karmelo
Moderator winner Golden cup
Moderator winner Golden cup
Karmelo


Брой мнения : 136
Age : 34
Localisation : GB
Registration date : 24.02.2007

Предизвикайте ни !!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 09 2007, 21:40

Откога не сме предизвиквали някой клан.....Ако искате да уредя мач с един клан само кажете дали сте съгласни......
Върнете се в началото Go down
Ba71stuta
Administrator
Administrator
Ba71stuta


Брой мнения : 405
Age : 33
Registration date : 27.11.2006

Предизвикайте ни !!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 09 2007, 21:52

Karmelo написа:
Откога не сме предизвиквали някой клан.....Ако искате да уредя мач с един клан само кажете дали сте съгласни......

Да, съгласни сме !!!
Върнете се в началото Go down
https://bulgaria.niceboard.com
Karmelo
Moderator winner Golden cup
Moderator winner Golden cup
Karmelo


Брой мнения : 136
Age : 34
Localisation : GB
Registration date : 24.02.2007

Предизвикайте ни !!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 09 2007, 22:02

ОК......Сега ще им пиша и тия дни ще се уточним за мачовете и противниците ни Smile
Върнете се в началото Go down
Karmelo
Moderator winner Golden cup
Moderator winner Golden cup
Karmelo


Брой мнения : 136
Age : 34
Localisation : GB
Registration date : 24.02.2007

Предизвикайте ни !!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 10 2007, 12:43

Ето ги и нашите опоненти :Vic7ori0uSs|CrAzY skype:crazzzybobi Vic7ori0uSs|Ðfkj-skype:dimitar90
Vic7ori0uSs|O.G Solskjaer (Капитан) skype:lo6k0123 Vic7ori0uSs|Pr3da7or skype:holigans_cska Vic7ori0uSs|7uN17 skype:ivo_asd
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предизвикайте ни !!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предизвикайте ни !!!   Предизвикайте ни !!! - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Предизвикайте ни !!!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Fifa Sporting League :: Кланове във Форума :: BSL`Team-
Идете на: